piątek, 31 maja 2013

Wiosenne inspiracje

Kolorowy pomysł pojawił się zupełnie przypadkiem, w odpowiedzi na deszczową, ponurą pogodę. Parę pastelowych sznurków, ulubionych koralików, trochę pracy i uporu = nowe bransoletki.

=1= 
 Zielona bransoletka „szczęścia”. Powstała w odpowiedzi na zbliżające się egzaminy. Jej głównym zadaniem (jak pewnie się domyślacie) jest.. przynosić szczęście! Wiadomo- student (zwłaszcza przed sesją) szczęścia szuka;) (a jak można jemu w tym pomóc- to czemu nie?). A kolor- wiosenny, wesoły, dla miłośników natury i nie tylko;)

=2= 
Będąc na koralikowych zakupach, wypatrzyłam delikatne ażurkowe listki, spodobały mi się i stwierdziłam, że mogłabym je jakoś ciekawie wpleść. Doszły do tego małe różowe koraliki, cienki sznureczek i trochę pracy. Delikatność skojarzyłam z bladym różem i oto efekt.

=3=
Na początku miała być biała. Od razu przy nabywaniu nowych szkiełek zestawiłam je z bielą. Ale.. Do zielono- różowego kompletu brakowało mi jeszcze jednego pastelowego koloru. Znalazłam niebieski sznureczek i stwierdziłam, że to jest to! Ten kolor będzie odpowiedni. I wyplotłam J  


A tak prezentuje się całe pastelowe trio: keep smiling! :)
Ciao!

KQ

2 komentarze:

Dziękujemy za poświęcony czas i każdy zostawiony komentarz :) Cieszymy się i bardzo nam miło że jesteście z nami :)