sobota, 26 lipca 2014

Na ludowo :)

Cześć!

Dzisiaj będzie kolorowo:) Na zewnątrz wszystko kwitnie (moje ukochane Petunie też:), a Kreatywny ogłosił nowe wyzwanie. Wprawdzie już jakiś czas temu, ale na szczęście udało mi się zdążyć. Temat- "Podróże Łowicz". Pierwsze pytanie- co kojarzy mi się z Łowiczem. Paski! Ale nie, to nie jest to- zbyt monotonny wzór jak na peyote. Druga myśl- wycinanki! No ok- już lepiej- ale jakie? No i tutaj przychodzi z pomocą sieć... Pomocą... Po dłuższej chwili spędzonej na przekopywaniu wszystkich możliwych wzorów znalazłam ten, który wydał się najbardziej odpowiedni (szukałam czegoś kolorowego:). Wchodzę na stronę, a tam.. autobus! No pięknie.. Pewnie ktoś okleił pojazd w jakieś wzorki i wrzucił z tagiem "łowickie". Sprawdzam. Otóż nie! Czytam- oto przed moimi oczami ukazuje się "Folkbus"- jedyny w Polsce autokar w łowickie wzory!. No lepiej być nie mogło. Tym sposobem mam i Łowicz i nawiązanie do podróży.
Teraz zostało tylko rozrysowanie wzoru, dobór kolorów i do dzieła. Żeby było jeszcze bardziej łowicko-wycinankowo- wymyśliłam też nieco inne zapięcie ;) ..

Inspiracja- "Folkbus"

źródło: http://dziennikturystyczny.pl/2011/09/lowicz-folkbus/


I efekt końcowy:
Słonecznego dnia! :)

"Let the good vibes get a lot stronger" :)!
Ciao,
KQ

4 komentarze:

 1. Prześliczna bransoletka. Gratuluję pomysłu. Czuję że będzie wyróżnienie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna jest. Nie wiem dlaczego Seal-Art (praca 8) oskarżyła cię na swoim blogu o plagiat :( Czyżby ona wymyśliła takie zapięcia skórzane? Bo mi się wydaje, że już od dawna podobne widać u różnych twórców. Uważam, że niesprawiedliwie tak napisała. Pozdrawiam ciepło. Olka J.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super inspiracja... autobus! ;)
  Fajnie wyszło.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za poświęcony czas i każdy zostawiony komentarz :) Cieszymy się i bardzo nam miło że jesteście z nami :)